Chocolate Fudge Brownie Zmrzlina - Pint
Chocolate Fudge Brownie Zmrzlina - Pint

Chocolate Fudge Brownie

Čokoládová zmrzlina obsahující kousky čokoládových brownies

O této příchuti

Úžasně měkoučké brownies z téhle příchutě dodává newyorská pekárna Greyston Bakery, kde je výroba skvělých pekařských dobrot součástí mise vyššího principu s cílem poskytování zaměstnání a vzdělávání pro obyvatele s nízkými příjmy.

Dostupné jako:

Zajišťování zdrojů s ohledem na hodnoty

SMETANA (25 %), voda, cukr, zahuštěné odtučněné MLÉKO, kakao (4,8 %), PŠENIČNÁ mouka, kakao se sníženým obsahem tuku (1 %), sójový olej, VAJEČNÝ žloutek z vajec nosnic ve volném výběhu, invertní cukr, VEJCE, sušený VAJEČNÝ bílek, stabilizátory (guma guar, karagenan), jedlá sůl, vanilkový extrakt, JEČNÝ slad, kypřicí látka (uhličitany sodné). Cukr, kakao, vanilka: pro nákup fairtradové složky je použitý hmotnostní poměr, celkem 28 %. Více na info.fairtrade.net/sourcing.

Nutriční údaje

  • Vegetarian
  • Kosher Dairy

Nezapomeňte recyklovat

Naším posláním je vyrábět nejlepší možnou zmrzlinu nejlepším možným způsobem. Od míchání Fairtrade kousků až po mléko pocházející od kraviček z volné pastvy, to vše je součástí cesty k radosti ze zmrzliny. Tím však naše cesta nekončí, závěrečný krok totiž musíte udělat vy. Tak buďte kamarádi a vyhoďte svůj prázdný kelímek do koše. Díky od nás všech z Ben & Jerry!