Ambasadoři příchutí

Naši ambasadoři příchutí odvážně zkoumají teritoria, která žádní jiní výrobci zmrzliny zatím neobjevili. Od chipsů po marakuju – pro příští, neodolatelnou a naprosto neočekávanou příchuť zmrzliny Ben & Jerry’s je třeba zvážit každou možnou přísadu.

Ingredients in bowls on a table

Ambasadoři příchutí jsou architekti báječných chutí. Designéři dobrot. Mistři v mlsání. Každý kousek a topping v naší zmrzlině vypráví svůj příběh a ambasadoři příchutí jsou jeho spisovateli. Jsou to šílení vědci, nadšení kuchaři a všechno mezi tím. Pokud zrovna nemíchají nové a vzrušující příchutě, aby potěšili naše zákazníky, objevují nové kulinářské trendy a přemýšlejí nad těmi nejchutnějšími hádankami — třeba jak do každého sousta přidat ještě více kousků.

Jak se ze snu stane půllitrový kelímek zmrzliny

Jak ambasadoři příchutí vezmou chutný nápad a přetvoří ho na zmrzlinovou příchuť, která potěší vaše chuťové pohárky a za kterou se zákazníci poženou? Dobře, že se ptáte.

K dokonalé chuti zmrzliny vede mnoho možných cest. Ambasadoři příchutí můžou začít nápadem na profil příchuti — například připravit zmrzlinovou verzi svého oblíbeného dezertu (jako třeba Cookie Dough a Chocolate Fudge Brownie) — a tento koncept „zazmrzlinují“. Trik spočívá v tom, že vytvoří gurmánský zážitek z původního dezertu, od chuti až po texturu a dokonce aroma, to vše až k zmrzlinové dokonalosti.

Případně můžou začít základní příchutí zmrzliny, kterou zákazníci milují — například čokoláda nebo sladká smetana — a smíchat ji s úžasnými kousky nebo toppingy, které si vysní. U příchutě Netflix & Chilll’d například začali zmrzlinou s příchutí arašídového másla — to není špatný začátek — a přidali preclíky a fondánové brownies. Výsledkem je křupavá, sladko-slaná příchuť, která překvapí každým soustem.

A někdy se ambasadoři příchutí uprostřed noci vzbudí, překvapeni intenzitou nápadu, který je tak inovativní a tak zajímavý, že na něj svět nemusí být připraven. Přesně tak získáváme zbrusu nové kreace jako Sundaes a zmrzlinu bez mléka. Jejich genialita nezná mezí a za jejich přínos v oblasti dekadentních příchutí jim děkujeme každý den. Pozvedněme tedy lžičku na počest našich ambasadorů příchutí!

Máte skvělý nápad na další příchuť zmrzliny Ben & Jerry’s? Dejte nám o něm vědět!