Karamel Sutra Core - Tub
Karamel Sutra Core - Tub

Karamel Sutra

Mražený krém smetanový karamelový a čokoládový s kousky kakaové cukrovinky s karamelovým jádrem.

O této příchuti

Nadešel čas pustit se do středu ze smyslně sladkého karamelu a nechat se unášet na vlnách zmrzliny s příchutí karamelu a čokolády. Je to, jako byste kopali poklad a s každou nabranou lžící našli zlato!

Dostupné jako:

Zajišťování zdrojů s ohledem na hodnoty

SMETANA (26 %), voda, cukr, zahuštěné odtučněné MLÉKO, zahuštěné plnotučné MLÉKO, glukózový sirup, kakao (1,5 %), VAJEČNÝ žloutek z vajec nosnic ve volném výběhu, rostlinné oleje (kokosový, slunečnicový), kakao se sníženým obsahem tuku (0,5 %), MÁSLO, stabilizátory (pektiny, guma guar, karagenan), jedlá sůl, emulgátory (slunečnicový lecitin, SÓJOVÝ lecitin), MLÉČNÝ tuk, vanilkový extrakt, regulátor kyselosti (kyselina citronová), přírodní vanilkové aroma. Cukr, kakao, vanilka: pro nákup fairtradové složky je použitý hmotnostní poměr, celkem 19 % F.

Nutriční údaje

  • Vegetarian

Nezapomeňte recyklovat

Naším posláním je vyrábět nejlepší možnou zmrzlinu nejlepším možným způsobem. Od míchání Fairtrade kousků až po mléko pocházející od kraviček z volné pastvy, to vše je součástí cesty k radosti ze zmrzliny. Tím však naše cesta nekončí, závěrečný krok totiž musíte udělat vy. Tak buďte kamarádi a vyhoďte svůj prázdný kelímek do koše. Díky od nás všech z Ben & Jerry!