Peanut Butter Cup Zmrzlina - Tub
Peanut Butter Cup Zmrzlina - Tub

Peanut Butter Cup

Mražený krém smetanový s arašídovým krémem a kousky kakaové cukrovinky plněné arašídovým krémem.

O této příchuti

Přerušujeme naše pravidelné vysílání, protože vám musíme připomenout, že zbožňujete zmrzlinu plnou arašídového másla a velmi nečekaně také arašídovo-máslových košíčků.

Dostupné jako:

Zajišťování zdrojů s ohledem na hodnoty

voda, SMETANA (21 %), cukr, zahuštěné odtučněné MLÉKO, ARAŠÍDY (9 %), rostlinné oleje (kokosový, řepkový, SÓJOVÝ), pasterovaný VAJEČNÝ žloutek z vajec nosnic ve volném výběhu, ARAŠÍDOVÁ mouka, sušené odtučněné MLÉKO, sušené plnotučné MLÉKO, kakao se sníženým obsahem tuku, jedlá sůl, přírodní vanilkové aroma, emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), stabilizátory (guma guar, karagenan). Může obsahovat lepek. Cukr, kakao, vanilka: pro nákup fairtradové složky je použitý hmotnostní poměr, celkem 18 %. Více na info.fairtrade.net/sourcing.

Nutriční údaje

  • Vegetarian

Nezapomeňte recyklovat

Naším posláním je vyrábět nejlepší možnou zmrzlinu nejlepším možným způsobem. Od míchání Fairtrade kousků až po mléko pocházející od kraviček z volné pastvy, to vše je součástí cesty k radosti ze zmrzliny. Tím však naše cesta nekončí, závěrečný krok totiž musíte udělat vy. Tak buďte kamarádi a vyhoďte svůj prázdný kelímek do koše. Díky od nás všech z Ben & Jerry!