5 dospěláckých situací, které nám pomáhá Ben & Jerry's přežít

Březen 24, 2017

Pamatuješ ještě na ty časy, kdy naší největší starostí bylo, aby náš sourozenec nedostal větší porci zmrzliny nebo aby rodiče nezjistili, že GTA není ve skutečnosti naučná interaktivní pomůcka pro vzdělávání? Taky nám to chybí. 

Teď už musíme hold procházet všemi nástrahami dospělosti jako placením účtů, vypráním prádla dřív, než nemáme žádné čisté (nebo poměrně čisté) ponožky. I když je to všechno stresující, jsme tu, abychom pomohli. 

Dali jsme dohromady 5 situací, které 100% zlepší dostupnost skvělé zmrzliny. 

 1. Pokusy o cvičení

  Mezi prací, školou, kamarády, rodinou a občasným spánkem moc času na odstranění tukových zásob nezbývá. Ať už se ti nepovedlo následovat svůj fitness rozvrh nebo máš naopak cheat day po zdařilém tréninku, jsme připraveni pomoct. 

 2. Když jsi normálně vzorem pro všechny řidiče, ale i ty máš své dny

  Stalo se. V Praze je to teď s parkováním o život. V ostatních městech to nebude o moc lepší. Není to ale nic, co by nezvládla pořádná porce Half Baked..

 3. Vyřizování čehokoliv na jakémkoliv úřadu

  Ať už je to lítačka nebo jsi zase ztratil/a občanku, je čas si projít peklem s pořadovým lístečkem v ruce. Až se dozvíš o všech těch lejstrech, které nikoho nenapadne, že by pro danou věc potřeboval, je čas na odměnu. Skoč si pro Peanut Butter Cup a bude zas dobře. 

 4. Prádlo (prostě prádlo)

  Zoufale vzpomínáme na ten zázračný moment, kdy se prádlo samo vypralo a uložilo do naší skříně. Zajímavé, že to fungovalo jen do chvíle, než jsme opustili království našich maminek. Teď se nám běžně stane, že v neděli večer zjistíme, že nemáme nic na pondělí, nebo že neznáme rozdíl mezi jemným, super jemným a ultra jemným prádlem. Nejlepší rada - prostě to nějak udělej a oslav to miskou Cookie Dough. Nic víc pro tebe nemůžeme udělat. 

 5. Svět gastronomie

  Vaření sám pro sebe nejen zní hrozně, ale je to super náročný úkol pro člověka, který doma zvládl sotva nudle s kečupem. Občas to vyžaduje značnou dávku kreativity. A když se nakonec pokusíš o nějaký výplod a skončí to v koši nebo v plamenech, pamatuj - stará pizza je stejně lepší než většina čerstvých jídel, a dezert nikdy nepokazíš, pokud máš v mrazáku Ben & Jerry's.